Reference

Vydejte se s Blue Marlin na cestu, která změní Váš život! Přečtěte si, co prožili klienti, kteří s námi cestovali.

12.3.2020 Andrea a Michal, hotel LUX* Grand Gaube, Mauricius

Chtěli bychom Vám ještě dodatečně poděkovat za zprostředkování naší svatby na Mauriciu a také za Vaše přání a gratulace, které nám byly doručeny přímo v hotelu. LUX Grand Gaube byl opravdu výborná volba, areal byl dokonalý a personál naprostá špička, de facto celý pobyt absolutne předčil naše očekávání.

11.3.2020 Tereza a Karel, hotel Tamassa, Mauricius

Tereza a Karel

Zdravíme z Mauriciu. Včera vše proběhlo perfektně a dokonce i počasí nám celý den přálo. Servis hotelu je bezchybný, moc se nám tady líbí a hlavně bych chtěla pochválit zdejší kuchyni. Děkujeme tedy za Vaše doporučení!

10.3.2020 Martina a David, hotel Tamassa, Mauricius

Děkujeme, vše bylo naprosto perfektní. Moc jsme si to užili.

9.3.2020 Tereza a Václav, hotel Heritage Le Telfair, Mauricius

Rádi se vrátíme, hotel a celkově pobyt byl skvělý.

3.3.2020 Štěpánka a Petr, hotel LUX* South Ari Atoll, Maledivy

Chtěl bych ještě jednou touto cestou poděkovat za zajištění skutečně krásné, odpočinkové a gurmánské (nebo spíš gurmetské) dovolené. Mluvil jsem před odjezdem s ředitelem resortu panem Mamounem – chválil si mimo jiné spolupráci s vámi a Čechy bral už jako zajímavou klientelu – dobrá reklama pro naši zemi. Shrnuto a podtrženo, jsme moc rádi, že jsme opět využili služeb vaši CK. Váš věrný a spokojený klient.

26.2.2020 Hana a Tomáš, hotel Tamassa, Mauricius

Tak jsme (bohužel) zpátky. Rád bych Vám tímto za nás oba poděkoval za skvělou dovolenou. Vše odpovídalo tomu, co bylo slíbeno – žádný katalogový efekt. Jediné, co „nevyšlo“ na 100% bylo počasí, ale to je věc, kterou nelze ovlivnit a k tomu místu zajisté patří. Jinak jsme opravdu byli spokojeni. Ještě bych si tedy postěžoval na kila navíc, ale to mi asi neuznáte :) Musím říci, že privátní transfér z letiště a na letiště je výborná záležitost a dělá to velký rozdíl ve vnímání dovolené – skvělá služba. Pokud by se nám podařilo v budoucnu našetřit na Seychely, tak se obrátím přímo na vás :) Ještě jednou díky! Jsme opravdu rádi, že jsme dali na doporučení.

22.2.2020 Micha a Markéta, hotel Shandrani Beachcomber, Mauricius

Tímto bychom Vám rádi poděkovali za organizaci a zajištění jak naší dovolené, tak svatby. Dá se říci, že to bylo téměř 100% naplnění našich očekávání s tím, že jsme si to náležitě užili.

14.2.2020 Aneta a Jiří, hotel Dinarobin Beachcomber, Mauricius

Aneta a Jiří

Chtěli bychom Vám poděkovat za milá prekvapeni v podobě zpráv od Vás. Svatba je za nami a dnes konečně začíná dovolená. Hotelový personal je neskutečne milý a ochotný a celkove se nám pobyt tu moc líbí, nádherný klid. Po příjezdu a ubytovani přítel prohlásil, ačkoliv ještě ani nic nejedl a tedy nezkusil kuchyni, ze i kdyby tu měl celou dobu jist jen suchý chleba, tak už i tak je nadšený :-D Moc dekujeme za vše.

11.2.2020 Pavla a Jan, hotel Shandrani Beachcomber, Mauricius

Rádi bychom Vám poděkovali za organizaci naší dovolené a svatby. Byli jsme moc spokojeni a dovolenou i svatbu jsme si velmi užili.

31.1.2020 Oldřiška a Tomáš, hotel Mauricia Beachcomber, Mauricius

Moc Vám děkujeme, bylo to moc krásné a vše fungovalo, dle našich představ.

skrýt obsahzobrazit obsah